Простий інтернет магазин

Все необходимое для успешного небольшого интернет магазина.

Розробка сайту простого інтернет-магазину з використанням CMS Wordpress та Woocommerce. Понад 20% інтернет-магазинів у світі працюють на основі такої конфігурації. Причина цього полягає у популярності Wordpress та його зрозумілій та простій адміністративній панелі, а також можливості швидкого додавання необхідного функціоналу шляхом підключення плагінів.

У даній пропозиції передбачена інтеграція інтернет магазину з 1С або іншою обліковую системою та наповнення сайту контентом.

Етапи рабіт при створенні інтернет магазинуАналіз

Перед початком рабіт ми проводимо аналіз ринку, ваших конкурентів, вивчаємо потреби вашої цільової аудиторії.

Розробка

Після того як дизайн готовий і затверджений замовником, переходимо до розробки інтернет магазину. Створюємо структуру, підключаємо необхідні бібліотеки, натягуємо дизайн.

Контент

По завершенню процесу розробки інтернет-магазину, наповнюємо інтернет магазин товарами, розміщуємо інший контент, налаштовуємо SEO.І в заключенні ретельно тустуємо функціонал інтернет магазину та перевіряємо коректність відображення на різноманітних пристроях, усуваємо виявлені недоліки та здаємо проєкт замовнику.

Замовте безкоштовну консультацію зараз!

Це ні до чого Вас не зобов'язує.
Після надсилання заявки ми зв'яжемося з Вами протягом години.

Замовити консультацію

Простий інтернет магазин, який Ви можете замовити, матиме зручний і зрозумілий інтерфейс, унікальний дизайн і матиме весь необхідний базовий функціонал.

Шапка сайту простого інтернет магазину

У шапці необхідна наявність інтерактивного меню, що містить посилання на основні розділи сайту та навігацію за категоріями та брендами каталогу. Додаткові меню у шапці з кошиком товарів та посиланням на особистий кабінет або посиланнями на реєстрацію та вхід до інтернет магазину. Обов'язково наявність у шапці сайту пошуку за каталогом товарів та сайтом в цілому.

Головна сторінка інтернет магазину

Головна сторінка в інтернет магазині повинна виконувати функцію вітрини, повинні бути представлені акції, розпродажі та вітрина товарів. Слайдер у верхній частині головної сторінки відмінно справляється з інформуванням відвідувачів про поточні акції та спецпропозиції.

Після слайдера можливе розміщення таких блоків:

 • Новинки в каталозі товарів
 • Товари зі знижкою
 • Бестселери
 • Рубрикатор категорій
 • Бізнес клієнтам
 • Доставка
 • Оплата
 • 2-3 смислові блоки, що розповідають про магазин та його переваги, програму лояльності, вигоду співпраці з компанією.
 • Новини магазину

Внутрішні сторінки простого інтернет магазину

Каталог

Основою будь-якого інтернет магазину є каталог товарів з категоріями, брендами, фільтрами і сортуванням по різним параметрам. Для простого інтернет магазину ми можемо реалізувати фільтри тільки за основними параметрами, наприклад такими як вага, колір, вартість. Також фільтр за ціною та фільтр за товараами зі знижками (розпродаж).

Сторінка товару

Сторінка товару або картка товару повинна відображати короткий і повний опис товару, його назву та артикул, а також мати блоки з параметрами (характеристиками), якщо товар представлений у кількох кольорах, варіанти за кольорами з можливісю вибору. Оскільки покупці хочуть бачити те, що вони купують, обов'язково наявність зображення товару та по можливості галереї зображень по кожному товару.

У стандартний набір для сторінки товару в простому інтернет магазині також входять відгуки про товари з рейтингом і блок схожі товари.

Простий маркетинговий функціонал інтернет магазину

 • Відображення ціни зі знижкою
 • Можливість запустити акцію з тимчасовим обмеженням та повідомленням – таймером
 • Механізм купонів знижок (промокодів)

Крім каталогу товарів на сайті інтернет магазину необхідні сторінки новин / акцій з рубрикатором та мітками, сторінка про магазин, сторінки з описом способів оплати та доставки, сторінка з контактними даними та картою розташування магазину. Можливість вивести кнопки поділитися у соціальних мережах та блоки з коментарями користувачів на внутрішній сторінці будь-якого типу.

На сторінках сайту ми завжди передбачаємо наявність кількох блоків заклику до дії (реєстрація у програмі лояльності, передплата на новини). За бажанням блоки можна увімкнути або вимкнути в адмін панелі керування сайтом.

Замовте безкоштовну консультацію зараз!

ЭЦе ні до чого Вас не зобов'язує.
Після надсилання заявки ми зв'яжемося з Вами протягом години.

Замовити консультацію

Оформлення замовлення

Оформлення замовлення має бути простим і не відлякувати потенційного покупця. У простому інтернет-магазині ми пропонуємо лише обов'язковий набір полів:

 • поля з персональними та контактними даними, необхідні для замовлення
 • вибір способу доставки та оплати замовлення
 • можливість застосувати промокод (купон) та отримати знижку

ПЗа бажанням клієнт має можливість створити обліковий запис для входу в особистий кабінет при оформленні замовлення. Для цього просто необхідно поставити галочку в полі «Створити акаунт».

Методи та способи оплати доступні в простому інтернет-магазині

 • Накладений платіж
 • Готівкою кур'єру
 • LiqPay – онлайн оплата карткою, потрібна реєстрація продавця
 • fondy.ua – онлайн оплата карткою, потрібна реєстрація продавця

Також доступна оплата через Приват24 з автоматичною відправкою реквізитів та суми оплати клієнту за SMS та e-mail.

Можливе підключення інших платіжних систем на запит.

Особистий кабінет

У пакетах з розробки інтернет магазинів без інтеграції з CRM системою передбачений тільки простий особистий кабінет, де клієнт може переглянути та змінити свої персональні дані і адресу доставки, переглянути список своїх замовлень. Якщо Вам потрібний додатковий функціонал напишіть нам або розгляньте варіант створення просунутого інтернет-магазину.

Наповнення каталогу товару

Якщо ви звертаєтеся до нас і робите замовлення на простий інтернет магазин, ми повністю  наповнюємо каталог товарів і проводимо SEO підготовку сторінок з товарами.

 1. Пошук текстових описів та характеристик товарів, розміщення у картках товарів.
 2. Пошук та завантаження зображень товарів (основного і якщо є додаткових для галереї)
 3. Мінімальна деталізація параметрів товарів для можливості встановлення фільтрів у каталозі товарів. (Наприклад: вага, об'єм, колір)
 4. Кількість товарів 3000 шт. Якщо у вас набагато більше товарів, то вартість наповнення каталогу не повинна значно зрости, оскільки завантаження текстових даних та зображень відбуватиметься в автоматизованому режимі з використанням спеціально написаних для цього програм. Напишіть нам із зазначенням інформації за асортиментом товарів, категоріями та брендами у вашому каталозі, щоб отримати точний розрахунок вартості проєкту.

Автоматизація роботи магазину

Для простого інтернет магазину доступна автоматизація  оновлення асортименту товарів та цін на сайті шляхом імпорту з 1С (або іншої облікової системи)та налаштування e-mail повідомлень.

E-mail сповіщення

ККлієнти отримують повідомлення - листи під час реєстрації, оформлення замовлення та змін статусу замовлення.

ерсонал магазину також отримує різні E-mail сповіщення:

 • Заказ створено
 • Товар закінчився або закінчується

Можливо налаштувати сповіщення на інші події.

Якщо вам необхідний потужніший функціонал автоматизації процесів в інтернет торгівлі, радимо розглянути пакети створення простого магазинe + CRM або просунутий інтернет магазин. ТТакож при замовленні у нас простого інтернет магазину, ви завжди зможете замовити доопрацювання з автоматизації або інтеграції з CRM або якимсь сервісом пізніше.

Вартість розробки простого інтернет-магазину

Вартість розробки залежить від багатьох факторів, але основні це ринок на якому ви працюєте, кількість товарів, категорій та брендів, які Ви збираєтеся продавати через інтернет магазин. Для того, щоб ми змогли прорахувати вартість вашого проекту, зв'яжіться з нами, використовуючи кнопку «Замовити консультацію» або будь-яким іншим зручним для вас способом :)

Замовте безкоштовну консультацію зараз!

Це ні до чого Вас не зобов'язує.
Після відправки заявки ми зв'яжемося з Вами протягом години.

Замовити консультацію