Інтернет магазин з просунутим функціоналом

Пакет «Просунутий» включає весь функціонал з пакетів «Простий» та «Простий + CRM», але надає важливі покращення та функції, що дозволяють тонко налаштовувати систему продажів у магазині та отримувати більше інформації про своїх клієнтів. Також замовивши у нас просунутий інтернет магазин, ви отримаєте повністю SEO підготовлений сайт, наповнений якісним та цікавим контентом.

  • Розширені маркетингові функції та технології продажу
  • Просунутий особистий кабінет клієнта (списки бажань, порівняння товарів, кілька адрес)
  • Відгуки про товари та відгуки клієнтів про магазин
  • Наповнення каталогу товарів зображеннями та текстовими описами, заповнення всіх параметрів та характеристик
  • Розробка унікального контенту для сторінок категорій, брендів та його візуалізація, SEO підготовка
  • Інтеграція з VtigerCrm та 1С
  • Імпорт та оновлення товарів і цін за прайсами постачальників та з 1С
  • Максимальна автоматизація роботи інтернет-магазину
  • Ретельна SEO оптимізація каталогу та сторінок сайту в процесі розробки.

Розробка сайту просунутого інтернет магазину з використанням зв'язки CMS Wordpress, Woocommerce та VtigerCrm.

Wordpress - найбільш популярний у світі движок для сайтів (понад 30% сайтів). Має зрозумілу та просту адміністративну панель.

Woocommerce - плагін (надбудова) для Wordpress для створення та управління інтернет магазином. Більше 20% інтернет-магазинів у світі працюють на Woocommerce.

VtigerCrm - система управління взаємовідносинами з клієнтами з відкритим кодом. Крім основної функції СРМ, у проєкті передбачається використовувати VtigerCrm для автоматизації комунікацій із клієнтами та автоматизації процесів.

У даній пропозиції передбачено створення інтернет магазину з потужним функціоналом та його інтеграція з VtigerCrm і 1С (або іншою обліковою системою), повне налаштування всіх авто процесів, створення контенту та наповнення сайту. Також передбачена інтеграція з сайтом та налаштування конструктора лендінг сторінок.

Етапи створення інтернет магазину

Аналіз ринку та вашої компанії

На початку розробки інтернет-магазину ми виконуємо детальний аналіз ринку, бізнесу, конкурентів та потреб цільової аудиторії. На основі отриманих даних формуємо бачення дизайну та функціоналу інтернет магазину, формуємо концепцію проєкту. Обговорюємо деталі роботи із замовником та приймаємо спільні рішення.

Проєктування і дизайн

Відповідно до виробленої концепції інтернет магазину прописуємо структуру сайту та малюємо індивідуальний та унікальний дизайн відповідні тематиці товарів та очікуванням ваших потенційних клієнтів.

Розробка

За розробленим дизайном створюємо швидкий інтернет магазин, що працює на різних пристроях. Інтегруємо його з CRM системою, наповнюємо товарами, створюємо та розміщуємо контент, налаштовуємо SEO.

Автоматизація

Дотримуючись побажань замовника, впроваджуємо автоматизацію робочих процесів в інтернет магазині, головною метою якої є зниження витрат робочого часу співробітників шляхом скорочення часу, що витрачається на оновлення каталогу товарів та обробку замовлень від клієнтів.

Який функціонал повинен мати інтернет магазин?

Ви можете бути впевнені, що він матиме наступні можливості та опції:

Функціонал просунутого інтернет магазину

Фільтри каталогу за будь-якими характеристиками товарів, потужний маркетинговий функціонал та зручну панель управління інтернет магазином.



Повнофункціональні особисті кабінети клієнтів та зручне оформлення замовлення

Особисті кабінети клієнтів зі списками бажань, можливістю інформування клієнта про наявність або зниження ціни на товар, функцією повторити замовлення, а також зручне та швидке оформлення замовлення.



Наповнення сайту інтернет магазину контентом

У процесі розробки просунутого інтернет магазину, ми наповнимо каталог товарів і створимо весь необхідний контент: описи категорій та брендів, легенду та опис компанії, описи способів доставки та методів оплати тощо.



Автоматизація роботи інтернет магазину

Автоматизація основних процесів роботи інтернет магазину звільнить вас та ваших співробітників від повсякденної рутини та допоможе сконцентруватися на більш важливих питаннях. Ми можемо автоматизувати оновлення цін та асортименту товарів, оформлення закупівель у постачальників, роботу з покинутими кошиками та службами доставки.



Інтеграція 1С (або іншої облікової системи) з VtigerCRM та сайтом

Якщо у вашій компанії використовується програма обліку 1С, є сенс налаштувати синхронізацію з VtigerCRM і сайтом. Ми можемо налаштувати автоматичну синхронізацію між 1с та інтернет магазином.



Вартість розробки просунутого інтернет магазину

Вартість розробки залежить від багатьох факторів, але основні це ринок на якому ви працюєте, кількість товарів, категорій та брендівякі Ви збираєтеся продавати через інтернет-магазин. Для того, щоб ми змогли прорахувати вартість вашого проекту, зв'яжіться з нами, використовуючи кнопку «Замовити консультацію»або будь-яким іншим зручним для вас способом :)



Закажите бесплатную консультацию сейчас!

Это ни к чему Вас не обязывает.
После отправки заявки мы свяжемся с Вами в течение часа.

Заказать консультацию