Наповнення сайту інтернет магазину контентом

Якісне наповнення каталогу товарів текстами та зображеннями, деталізація харакетристик товарів, створення всього необхідного контенту - це наша турбота

У процесі розробки просунутого інтернет магазину для вас ми якісно наповнимо каталог товарів і створимо весь необхідний контент:

  • Опис категорій
  • Опис брендів
  • Легенда та опис компанії
  • Опис способів доставки і методів оплати

Весь створений нами контент буде унікальним, візуалізованим піктограмами, графікою, зображеннями та SEO підготовлений. Також буде проведено ретельну SEO оптимізацію всіх сторінок сайту інтернет магазину.

Наповнення каталогу товарів інтернет магазину

Спеціально для вашого магазину буде написано скрипт оновлення каталогу товарів за прайс-листами постачальників, з якими ви працюєте. Завантаження прайс листа для оновлення каталогу сайту не вимагатиме жодних маніпуляцій з Excel і т.д. Також скрипт зможе знайти текстові описи, характеристики та зображення для нових товарів, та розмістити їх у картках товарів у вашому інтернет магазині.

Пошук та завантаження зображень товарів (основного і якщо є додаткових для галереї)

Максимально можлива деталізація параметрів товарів дозволить встановити фільтри в каталозі товарів, використовуючи які клієнти зможуть відбирати з каталогу саме ті товари, які їм потрібні.

Також ви матимете можливість оновлювати асортимент та ціни товарів за даними 1С або з будь-якого іншого відповідного джерела даних про товари та ціни.

Закажите бесплатную консультацию сейчас!

Это ни к чему Вас не обязывает.
После отправки заявки мы свяжемся с Вами в течение часа.

Заказать консультацию